Pro firmy

Zdravá firma

 
 
 

O projektu

Dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl nejen ve firmách, ale i celé společnosti, to je hlavní cíl našeho projektu Zdravá firma.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokud chcete snížit míru onemocnění vašich zaměstnanců, ušetřit čas strávený dojížděním za sportem před nebo po práci, zlepšit náladu a výkonnost zaměstnanců na pracovišti, naučit se správně sedět, stát a hýbat a odnaučit se špatným stereotypům při cvičení a protahování, dozvědět se něco nového, nebo se jen tak protáhnout a uvolnit od bolesti zad z dlouhého sezení u počítače, stačí si jen s námi domluvit schůzku. Jsme připraveni sestavit program šitý na míru vaší firmě a realizovat ho přímo u vás na pracovišti.
 

Naše přednosti:

  • tým zkušených profesionálních trenérů a lektorů

  • malé skupinky cvičících (10-12 lidí max.), osobní přístup lektora

  • důraz na správnou techniku provedení, motivaci a zlepšování se

  • naše práce nás baví, dělá nám radost pomáhat

Můžete si vybrat z široké nabídky služeb od fyzioterapie a ergonomie, jógy, pilates a kompenzačního cvičení přes funkční tréninky, workshopy o zdravé výživě a aktuálních trendech, masáže, běžecké tréninky a další.

 

Jsme zde pro vás, připraveni vám sestavit program šitý na míru a realizovat ho přímo u vás na pracovišti.

Co děláme ?

 
 
 
 

REFERENCE

Naši zaměstnanci absolvovali od loňského roku hodiny kompenzačního cvičení a jógy. Vše vedlo k tomu, aby se kolegové z různých oddělení – například housekeeping, restaurace, rezervační oddělení, technici atd. cítili lépe a aby bylo více energie po psychické a hlavně i  fyzické stránce na pracovišti. 

S nabízenou službou jsme byli velice spokojeni a trenér Daniel i ostatní jeho experti z projektu Zdravá firma v tomto sportovním odvětví dělají pro své klienty opravdové maximum a to na vysoké úrovni.

Cvičení pro nás bylo velice přínosné a od kolegů jsme obdrželi velice kladné zpětné vazby. Cítí se odpočatě v rámci své pracovní doby - zaměstnavatel se může spolehnout na kvalitní výkony, následně velmi dobrý vztah k hostům i personálu a zaměstnanci si dokonce proaktivně vyhledávají úkoly/aktivity či působí více samostatně.

Po jistém průzkumu v hotelu kolegové uvítají prostřídávání trenérů, zaměření na oslabené partie – disbalance na těle a v letních měsících běžecké či venkovní kompenzační tréninky.

-Viktor Pšenička, Restaurant manager, Courtyard by Marriott Prague Airport Hotel-

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.