BCAA 1800mg Mega Tablets 150 tablet - Extrifit

DS18366103
Neohodnoceno

  • 528,70 Kč bez DPH
  • (5 ks)Skladem
608 Kč
Kategorie: Aminokyseliny BCAA
 
 
BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin ve volné formě (free form). Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA! Užívání BCAA podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem.
BCAA 1800 mg Mega Tablets - 1800 mg v jediné tabletě! Nula cukrů, nula tuků! Světový unikát! BCAA za bezkonkurenčně nejnižší cenu!
BCAA 1800 mg Mega Tablets jsou větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin ve volné formě (free form) v té nejčistší podobě, jaká je na trhu dostupná! Každá tableta obsahuje 1800 mg (!) BCAA, což je celosvětový unikát! Navíc super bonus: nula cukrů a nula tuků! Této čistoty je dosaženo novou výrobou tablet s naprostou minimalizací obsahu pojivových látek, a to 1,5 % (jiní výrobci používají běžně 20 až 40 % nestravitelných pojiv). Parametry BCAA 1800 mg Mega Tablets vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších sportovců! Jedná se o nejčistší zdroj větvených aminokyselin BCAA pro maximální ochranu svalové hmoty před katabolismem a na zrychlení regenerace!
Věděli jste, že větvené aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-valin a L-isoleucin) tvoří ze všech 20 existujících aminokyselin lidský sval ze 33 %? BCAA jsou nejen důležitým zdrojem energie pro svalovou práci, který chrání svalovou hmotu před katabolismem, ale současně jejich zvýšený přívod podstatně urychluje reparaci a regeneraci svalů po těžkém tréninku, a tím umožňuje zrychlení nárůstu nové svalové hmoty!
Vhodný poměr větvených aminokyselin je 2:1:1:
BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahují dvakrát více leucinu (900 mg), než isoleucinu (450 mg) a valinu (450 mg). Leucin je považován za nejdůležitější z BCAA pro procesy probíhající ve svalech při tréninku a po něm. Je ovšem nutné přijímat všechny tři BCAA. Poměr 2:1:1 odpovídá fyziologické potřebě jednotlivých BCAA i jejich zastoupení ve svalové tkáni, a tím se zajistí jejich nejvyšší efekt. Při vyšších dávkách leucinu nemusí dojít k jeho většímu využití, protože platí Rubnerův zákon limitní aminokyseliny (využití aminokyselin z přijatých bílkovin závisí na obsahu nejméně zastoupené esenciální aminokyseliny) a Wolfův zákon o nadbytku esenciálních aminokyselin (příjem libovolné esenciální aminokyseliny ve velkém nadbytku narušuje metabolismus ostatních aminokyselin a zesiluje projevy limitní aminokyseliny). Poměr 2:1:1 je tedy ten nejvhodnější.
Kdy užívat BCAA 1800 mg Mega Tablets:
Pro všechny sportovce, kteří tvrdě trénují a usilují o maximální nárůst svalové hmoty či redukci tuku. Při intenzivním tréninku chrání BCAA svalovou hmotu před katabolismem a jejím "spálením" a po něm urychlují regeneraci a zrychlují nárůst nové svalové tkáně! Proto se BCAA užívají jak před tréninkem, během tréninku, tak i po tréninku.
SLOŽENÍ
obsahuje: L-leucin, L-valin, L-isoleucin, stearát hořečnatý
DÁVKOVÁNÍ

užívejte 2 - 4 tablety BCAA 1800 mg denně mezi jídly
v tréninkové dny dávku užívejte přednostně před tréninkem a po něm
začátečníci a mírně pokročilí sportovci užívejte 2 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denně mezi jídly
pokročilí sportovci nad 80 kg a kulturisté, užívejte 4 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denně mezi jídly
balení 150 tablet efektivně ochrání Vaši svalovou hmotu a podpoří anabolické procesy ve svalech na dlouhých 38 dní
balení 300 tablet na 2 až 4 měsíce
hmotnost jedné tablety je 1841 mg

Průměrné nutriční informaceve 100 g
Energetická hodnota391,2 kCal
Energetická hodnota1643 kJ
Bílkoviny - proteiny97,8 g
Aminokyselinové spektrumv 1 tabletěv 1 dávce 2 tablety
L-Isoleucin450 mg900 mg
L-Leucin900 mg1800 mg
L-Valin450 mg900 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.